Kvalitní české bavlněné povlečení

Zachumlejte se do bavlněného povlečení české výroby. Vše, co vám nabízíme, je vyrobené z kvalitních materiálů. Zdravý a kvalitní spánek si zaslouží to nejlepší. Veškeré vybavení pro vaše lůžko z naší nabídky je tím správným krokem, jak si každou noc odpočinout co nejlépe. Ať už chcete povlečení do manželské postele, nebo sháníte dětské povlečení, u nás si vyberete.


Probíhá načítání komponenty
Optimum dětské povlečení 90x140 + 40x60 love
Optimum dětské povlečení 90x140 + 40x60 sloníci
Optimum dětské povlečení 90x140 + 40x60 hvězdička modrá
Optimum dětské povlečení 90x140 + 40x60 hvězdička růžová
Optimum dětské povlečení 90x140 + 40x60 růžové myšky
Krepové povlečení Vario šedé
Nejprodávanější
Krepové povlečení Vario vínové
Novinka
Krepové povlečení Lamar
Novinka
Krepové povlečení Cube
Nejprodávanější
Krepové povlečení Carina
Novinka
Krepové povlečení Adria
Novinka
Krepové povlečení Meridian
Novinka

Vyberte si u nás kvalitní české povlečení vyrobené z bavlny. Jeho hlavní výhodou je prodyšnost, díky které materiál v noci dýchá a odvětrává optimálně vlhkost pryč. Je důležité myslet na to, že materiál povlečení máme na pokožce celých osm hodin v noci, a tak by nám měl být co nejpříjemnější. Bavlněné povlečení pro vás máme v klasickém rozměru, a dokonce i v prodloužené variantě. Povlečení z bavlny doporučujeme doplnit o froté prostěradlo, které nabízíme v různých barvách.

Vyberte si froté prostěradlo

Elastická froté prostěradla jsou vyrobená z kvalitního materiálu, který se skládá z 80 % z bavlny a z 20 % z polyesteru. Tato skladba materiálu zajišťuje vysokou elasticitu, měkkost a příjemný tepelný komfort i dlouhodobou životnost. Prostěradla mají gumu všitou v tunelu. Díky této gumě je usnadněno navlečení na matraci. Kvalitní froté prostěradla můžete prát i na 60 °C. Zejména do postýlek malých dětí doporučujeme také pořídit chrániče matrací, které mohou sloužit i místo prostěradla.