Polštáře

Rádi vám poradíme, jak vybrat správně polštář.

Polštáře z naší nabídky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a léty prověřených materiálů. Díky modernímu dutému vláknu jsou vhodné i pro alergiky a astmatiky, protože se v nich nedrží roztoči. Polštáře můžete prát bez obav v pračce na 60 °C. Polštáře jsou testované Technickým zkušebním ústavem v Brně, jsou nesléhavé a při pravidelném naklepávání perfektně drží objemovou stálost. Všitý zip vám umožňuje úpravu vnitřní náplně polštáře.


Probíhá načítání komponenty
Facie 95 polštář 70x90
Polštář MICRO 95 70x90 cm
Akce
Nejprodávanější
Anatomický polštář Exclusive 35x45 prošívaný
Profesionál polštář 70x90 Aloe Vera
Celebrity polštář 70x90 se zipem
Alex latexový polštář 60x40
Nejprodávanější
Polštář MICRO 95 70x90 s vnitřním vakem na zip
Akce
Optimum polštář podkova 40x47 oranžová
Varet polštář 40x40 úplet
Akce
Profesional náhradní balení kuliček 250g
Facie 95 polštář 50x70
Facie 95 polštář 40x60

Kvalitní polštář by neměl chybět v žádné posteli. Vždyť právě on určuje, jak dobře se v noci vyspíme, jak se nám bude vstávat a jestli nás přes den nebude bolet za krkem. Každý má rád pod hlavou jiný polštář, proto mají naše české polštáře praktický zip, kterým jednoduše přidáte nebo uberete výplň z polyesterových kuliček. To ale rozhodně není všechno, čím polštáře z našeho e-shopu vynikají. Jsou zdravotně nezávadné, vhodné pro děti i dospělé a máme tu i speciální kojící polštářeomyvatelné polštáře, jejichž potah tvoří polyuretanový zátěr. Využití najdou zejména v nemocnicích a v péči o dlouhodobě nemocné.

Polštář, nepostradatelný pomocník při spánku

Víte, jak vybrat správný polštář, na kterém se vyspíte do růžova? Kvalitní polštář by vám měl poskytnout především oporu a pohodlí. Když na něm ležíte, páteř má být v přirozené poloze, hlava se nesmí propadat ani být „zlomená". Pro ty, co jsou obzvláště citliví a trpí na bolesti krční páteře, budou vhodné speciálně tvarované ortopedické polštáře. Velkou roli hraje samozřejmě také materiál, který by měl být hypoalergenní. Tohle všechno naše české polštáře splňují. Aby se vám spalo jako v bavlnce, doporučujeme vám ještě dokoupit lehké přikrývky pro alergiky z dutého vlákna.