Přikrývky a polštáře sety

Pomůžeme vám vybrat vhodnou přikrývku.

Chcete si pořídit nové lůžkoviny, aby se vám krásně spalo? Ušetřete tím, že si koupíte rovnou celý set přikrývky a polštáře. 

Všechny naše produkty jsou české výroby. Používáme kvalitní materiály a prvotřídní prošití, díky kterému vám budou polštáře a přikrývky sloužit opravdu dlouho. Povlak je vyrobený z příjemného mikrovlákna či bavlny, náplň zase z dutého vlákna. Sety jsou proto vhodné i pro alergiky a astmatiky.


Probíhá načítání komponenty
Panda přikrývka a polštář ALOE VERA
- 34 %
Akce
Nejprodávanější
Facie hladký klín + anatomický polštář
Akce
Souprava Panda 70x90 + 135x200 cm
Profesional přikrývka a polštář 90x130 + 40x60
Micro 95 SET přikrývka a polštář
- 6 %
Facie 95 přikrývka a polštář
- 9 %
Facie 95 dětská přikrývka a polštář 90x135 + 40x60

Sety přikrývek a polštářů pro celou rodinuStále ještě spíte pod klasickou peřinou plněnou peřím? Pokud ji necháváte pravidelně čistit a nejste alergičtí, neměla by vám dělat problémy. Je nutné si uvědomit, že se v ní ukládá prach, a proto představuje přímo ráj pro roztoče.

Naše sety polštářů a přikrývek jsou plněné dutým vláknem, které je hřejivé, nesléhavé, a přitom velmi lehké. Velkou výhodou je také možnost prát přikrývky i polštáře v pračce na 60 °C. Spolehlivě se tak zbavíte nejen všech nečistot, ale také roztočů a prachu.

Čistý spánek bez alergenů

Když už jsme u hygieny lůžka, nezapomínejte také na matraci. Odborníci doporučují měnit matraci každých 5 let, protože se v jejím jádru ukládají nečistoty a odumřelá těla roztočů. Pokud ale chcete životnost matrace prodloužit, doporučujeme vám pořídit si chránič matrace. Do nemocnicí a zařízení pro péči o dlouhodobě nemocné doporučujeme nepropustné chrániče matrací s polyuretanovým zátěrem. Chrániče mají praktické gumy v rozích a dobře proto na matraci drží a neshrnují se.