Náhradní potahy na matrace - BONEX


Probíhá načítání komponenty
ALOE VERA potah na matraci 90x200
Nejprodávanější
SilverGuard potah na matraci 80x200
SilverGuard potah na matraci 85x195
SilverGuard potah na matraci 90x200
SilverGuard potah na matraci 100x200
SilverGuard potah na matraci 140x200
Doprava zdarma
SilverGuard potah na matraci 160x200
Doprava zdarma
SilverGuard potah na matraci 180x200
Doprava zdarma

Věděli jste, že během spánku vypotíme až 1,5 litru tekutin? Dbát na hygienu lůžka a zároveň ochránit matraci je proto velmi důležité. Náhradní potahy na matrace perfektně odvádí tělesnou vlhkost. Díky potahu udržíte nejen matraci, ale i ložní prádlo déle svěží, čisté a prodloužíte jeho životnost. Potahy na matraci se zipem nabízíme v několika různých variantách a velikostech. Pokud vám nebudou vyhovovat žádné z naší nabídky, vyrobíme je na míru do 10 dní.

Tip pro vás: Přečtěte si článek, jak vyprat potah na matraci. S našimi radami budete mít údržbu v malíčku!

Vyberte si z různých variant potahů ten pravý

V nabídce náhradních potahů na matrace najdete typy FONTANA, ALOE VERA, SILVERGUAD aj. Tyto  varianty potahů jsou vyrobeny z kvalitního dvojitého matracového úpletu ze 100% polyesteru nebo 100% mikrovlákna a mají vždy bílou barvu. Potahy FONTANA jsou ještě navíc prošité polyesterovým rounem v gramáži 200g/m2 a v případě potahů ALOE VERA A SILVERGUARD také v gramáži 200g/m2

Potahy jsou vhodné na molitanové matrace, sendvičové matrace, pěnové matrace i matrace z líné nebo studené pěny z našeho sortimentu. Potah můžete prát minimálně na 60 °C, což je teplota ideální k zahubení roztočů. A sušení potahu v bubnové sušičce rovněž není problém. Svou matraci také chraňte vhodným prostěradlem. Ideální jsou napínací, ve skříních ale mohou vypadat nevzhledně. Proto vám prozradíme jednoduchý návod, jak složit napínací prostěradlo.