Podložky na matrace, čabraky - BONEX


Probíhá načítání komponenty
Varet vrchní matrace 80x200
Varet vrchní matrace 90x200
Nejprodávanější
Varet podložka na matraci VISCO 80x200
Varet podložka na matraci VISCO 90x200
Varet vrchní matrace 140x200
Varet vrchní matrace 160x200
Varet vrchní matrace 180x200
Doprava zdarma
Varet podložka na matraci VISCO 140x200
Doprava zdarma
Varet podložka na matraci VISCO 160x200
Doprava zdarma
Varet podložka na matraci VISCO 180x200
Doprava zdarma

Podložky na matrace jsou vhodné pro změkčení a vylepšení stávajících matrací. Potah čabraky lze prát v pračce na 40 °C. Tuto vlastnost rozhodně ocení především alergici. Podložky jsou opatřeny gumou v rozích, které slouží ke snadnému uchycení k matraci. Dopřejte si pohodlnější a tvrdý spánek.

Ke kvalitnímu spánku je zapotřebí prvotřídní pohodlí. To vám zajistí nejen podložky na matrace, ale i pořádný polštář a přikrývka. Na našem eshopu nabízíme například přikrývky z dutého vlákna, dětské přikrývky, prošívané přikrývky, omyvatelné přikrývky a mnoho dalších druhů. K těm nejoblíbenějším se vedle přikrývek z dutého vlákna řadí prodloužené deky, díky kterým vám na paty rozhodně nepotáhne. Projděte si naši nabídku a vyberte si deku, pod kterou se budou zdát ty nejkrásnější sny.

Přikrývky z dutého vlákna jsou vhodné nejen pro alergiky

Přikrývky z dutého vlákna si zamilujete. Jsou skladnější a modernější než byly původní péřové deky, které vám v posteli zabraly spoustu místa. O dece z dutého vlákna můžeme říct, že vám zajistí zdravý a hygienicky ošetřený spánek. Tento typ přikrývek se dá prát v jakékoliv pračce. Vyberte si tedy kvalitní doplňky do své ložnice a oddejte se klidnému spánku. Hypotéza, že čím silnější přikrývka, tím větší teplo, už dávno neplatí.