Letní přikrývky

Lehké letní přikrývky jsou jako stvořené pro horké, parné letní noci, kdy byste se nejraději nepřikrývali téměř ničím. A právě jako to nic, jako lehké pírko, vám budou připadat naše české letní přikrývky. Vyrobeny jsou z příjemného polyesterového mikrovlákna a thermicky zpevněného rouna z dutých vláken. Duté vlákno je vhodné pro alergiky a astmatiky a přikrývky můžete prát na 60 °C.


Probíhá načítání komponenty
Aloe Vera přikrývka z dutého vlákna 135x200 letní
Akce
Profesionál přikrývka letní 135x200
Akce
Profesional přikrývka letní 135x220
Optimum přikrývka letní 135x200
Standard letní přikrývka 140x220 zelená
Letní přikrývka PROFESIONAL ALOE VERA 135x220

Vybavte se na léto i na zimu

Lehké přikrývky české kvality se vám budou hodit na jaře a v létě. Pro zimní, chladné noci vám však doporučujeme spíše zimní thermo přikrývky. Ty jsou extra hřejivé a mají vyšší gramáž. Nebo si pořiďte celoroční deku, která vám poslouží po celý rok, v sychravých i tropických nocích. Všechny tyto přikrývky jsou vyrobeny z dutého vlákna, které je stejně hřejivé jako peří, avšak o poznání lehčí.

Pořiďte si také nový polštář. Vybírat můžete například podle rozměrů.

Případně jako vychytávku vám nabízíme speciální DUO přikrývky s jednou stranou letní a druhou zimní. Deky s různou gramáží a provedením jsou svázané dohromady tkaničkami. Spojením získáte velkou duchnu a rozpojením buď celoroční, nebo lehkou letní přikrývku.