Zimní hřejivé přikrývky

Nabízíme vám zimní hřejivé přikrývky české kvality s vyšší gramáží. Tyto přikrývky jsou vyrobeny z dutého vlákna, které je stejně hřejivé jako peří, ale na druhou stranu je mnohem lehčí. Duté vlákno je navíc vhodné pro alergiky a astmatiky a můžete ho bez obav prát v pračce. Vyberte si zimní přikrývky s označením thermo a superthermo, případně DUO přikrývky, které spojují dvě odlišně hřející deky a poslouží vám po celý rok.


Probíhá načítání komponenty
Panda přikrývka superthermo 135x200
Optimum přikrývka duo 135x200
Optimum přikrývka duo 135x220
Optimum přikrývka superthermo 135x200
Optimum přikrývka superthermo 135x220
Panda přikrývka duo 135x200
- 19 %

Na každé roční období se hodí jiná deka s jinou hřejivostí a gramáží. V létě lehounká přikrývka, v sychravých dnech zimní hřejivá přikrývka. Ne každému se ale chce s každým obdobím měnit přikrývku, a proto jsou tu DUO deky! Jedná se o dvě tkaničkou spojené deky, z nichž jedna slouží jako letní a druhá jako celoroční přikrývka. Jejich spojením poté získáte teplou „duchnu", pod kterou vám bude teplo i v těch největších mrazech.

Jaký je rozdíl mezi jednotlivými náplněmi peřin? Jaká je nejteplejší? A proč byste vlastně v zimě měli spát právě pod thermo přikrývkou? Odpovědi na tyto a další otázky najdete v našem článku V thermo přikrývkách vás zima nepřekvapí.

Antialergické přikrývky, vaše celoroční záchrana

Chcete-li používat svou DUO deku celoročně, pak ji nezapomeňte pravidelně čistit. Díky výplni z dutého vlákna to budete mít naprosto snadné. Zimní hřejivé přikrývky a DUO deky z dutého vlákna lze totiž prát v pračce na 60-95 °C. Krásně se tím zbavíte prachu a různých nečistot. Z roztočů však strach mít nemusíte, ty se v dutém vláknu nacházejí jen minimálně. Právě proto se také přikrývky z dutého vlákna doporučují zvláště alergikům a astmatikům.